Lethe Boards Kim?

2022 yılında kurulan şirketimiz Doğa ve Su Sporları malzemeleri satmak üzere kurulmuş bir e-ticaret platformudur. Öncelikli amacımız, doğa ve spor tutkunlarına kusursuz bir e-ticaret deneyimi yaşatmaktır. Platformumuzda Sup Paddle Board ürünleri, su geçirmez malzemeler, Kamp ve deniz malzemeleri, spor aletleri, rüzgar sörfü, paddle board aksesuarlar, zodiac ve Şişme boatlar dahil geniş bir yelpaze sunuyoruz. Fabrikadan doğrudan tüketiciye tedarik zinciri sayesinde daha düşük fiyata yüksek performanslı ve kaliteli ürünleri herkes için uygun fiyata erişebilir kılmaya çalışıyoruz. Hangi ürünü seçerseniz seçin, tüm ürünlerimiz iki temel hedef etrafında inşa edilmiştir: verdiğiniz paranın karşılığında en yüksek performansı kaliteyi elde etmek ve uzun ömürlü bir ürün oluşturmak. Ürünlerimiz garanti kapsamında olup Türkiye’nin her yerine teknik ve servis desteğimiz vardır. Türkiye’de Skatinger ve Funwater markalarının resmi distribütörüyüz.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından online alışverişlerde internet ortamında tüketicileri korumak için oluşturulan Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmeleri kayıt altına almak ve izlemek amacı ile kullanılmaktadır. Lethe Boards Ticaret Bakanlığı ETBİS’e kayıtlıdır.

Kürekli sörf özelikleri

Alışveriş yapanlar, kusursuz e-ticaret deneyimiyle “tek noktadan alışveriş” rahatlığının keyfini çıkarabilir. Kolay, sorunsuz ve keyifli bir alışveriş yolculuğu sağlarken size değer katmak için sürekli çalışıyoruz. En Uygun ve en kaliteli malzemeler ile bu konuda isim yapmak istiyoruz. En iyi sup paddle board markaları sizlerle buluşturuyoruz. Kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde hızlı teslimat ile kapınıza kadar getiriyoruz. Dileyen de ürünleri mağazamızdan teslim alabilirler.

skatinger

SKATİNGER bir sörf tahtası üretim fabrikasından geliyor. 2019 yılından beri sörf tahtaları ve sörf aksesuarları üretmektedir. Lethe Boards da profesyonel sporcular ve sörfçüler bulunmaktadır. Fabrika, ürünleri sörfçülerin daha iyi performansla sörf yapma gereksinimlerine göre test eder ve ayarlar. Lethe Boards olarak ürünleri fabrikadan doğrudan sörfçülere gönderiyoruz, böylece her sörf tutkunu için en iyi piksel ve en iyi pastel renklerde, yüksek kaliteyi uygun fiyata sahip olabiliyorlar. Lethe Boards firması Skatinger markasının Türkiye’deki resmi distribütörüdür.

Lütfen her hangi bir öneri, bilgi almak, soru sormak ve ya şikayet için bizimle iletişime geçiniz.