Kayıt Olma

Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

Satış Ortaklığı Nedir?

Lethe Boards Satış Ortaklığı Programı sosyal medya kanallarında, çevrende ve başka platformlarda, beğendiğin ürünleri takipçilerinle paylaştığın ve senin linkin aracılığıyla Lethe Boards’a gelerek satın alınan ürünler üzerinden komisyon kazandığın bir gelir ortaklığı modelidir.

Komisyon modelimizde link içi kazanç sağlarsınız. Hazırladığın linki paylaştıktan sonra senin linkine tıklayarak siteye gelen takipçin, paylaştığın linke tıklayarak senin linkinden ürün satın aldığı durumda ürünün güncel satış fiyatı üzerinden komisyon kazanabilirsin. Komisyon oranlarını gösterge panelinde yer alan komisyonlar kısmından öğrenebilirsin.

Lethe Boards sayfasında yer alan Satış Ortaklığı bölümüne giriniz. Ardından menüde yer alan Link Üretme kısmından satmak istediğiniz ürünün linkini yazarak kendi referans linkinizi oluşturabilirsiniz. Bu linki istediğiniz yerde paylaştıktan sonra alışveriş yapanlardan komisyon oranı kadar para kazanırsınız. Kendinizin oluşturduğu referans linkleri ile gelen müşteriler 90 gün süre zarfında saklanır. Sonrasında siteden alışveriş yaparsa yine komisyon alıyorsunuz. Yani diğer satış sitelerinin aksine 24 saat değil 90 gün boyunca link etkisini koruyor.

Komisyon Ücreti Ne Zaman Yatıyor?

Satış ortağı sayfasından oluşturduğunuz linkler size özel linklerdir. Bu linkler sizin satıcı kimliğinizi yansıtır. Buradan yapılacak alışverişlerden gelecek komisyon ücretleri alışveriş tamamlandıktan hemen sonra sizin panelinize yansıyacaktır. Diğer satış sitelerindeki gibi 20 gün 1 ay sonra para hesabınıza geçmeyecektir. Lethe Boards sitesinde sizin desteğiniz ile meydana gelen alışveriş aynı iş günü içinde hesabınıza yansıyacaktır.

Benim Oluşturduğum Linki Takip Edebiliyor Muyum?

Evet sizin oluşturduğunuz link üzerinden meydana gelecek olan her türlü alışverişi ya da kullanımı gösterge paneli sayfasından takip edebiliyorsunuz. Yapılan alışverişleri ve bu alışveriş sonrasında size gelecek tutarları görüyorsunuz.

Sorun, görüş ve önerileriniz için bizimle Lethe Boards İletişim bölümünden irtibata geçebilirsiniz!

Lethe Boards ailesine hoş geldiniz! 🧡

Sizinle birlikte daha da büyük bir aile olduk!

Lethe Boards Satış Ekibi