Kiralık Paddle Board

Stand Up Paddle Board Sporuna ilginiz var denemek istiyorsunuz ya da almak istiyorsunuz ama hangisini alacağınız konusunda aklınızda sorular var. Kiralık Paddle Board ile Antalya’nın, Manavgat’ın, Kemer’in, Fethiye’nin, Marmaris’in, Bodrum’un, Çeşme’nin, Alanya’nın, Datça’nın, Didim’in en güzel koylarında bu spor dalını yapabilme ayrıcalığına sahip olacaksınız. Türkiye’nin bir çok yerinde var olan harika hocalarımız ile en uygun fiyatlarla kiralık board için arayın. Bizlerle 05398598595 numaradan ya da Whatsapp destek hattımızdan iletişime geçiniz.

Kiralık Paddle Board

15 dakikalık kısa bir eğitimle kolayca öğrenebileceğiniz, her yaştan insanın adapte olabileceği bir spor dalı olan stand up paddle ile dünya harikası Falezlerin içini gezme fırsatı. İster denemek için olsun isterseniz de yolculuğunuzun değişilmez bir parçası olsun, Çünkü uygun fiyatlı kiralık stand up Board ile artık çok kolay. Bodrum sup paddle board kiralık için bizlere ulaşabilirsiniz. Datça’nın en güzel koylarında paddle board yapma imkanına sahip olabilirsiniz. Marmaris’in birbirinden yeşil eşsiz koylarında kiralık sup board için bize ulaşabilirsiniz. Konyaaltı kiralık sup paddle board, Kaş kiralık sup board, Datça kiralık sup v.s. için arayınız.

Sup Paddle Board Kiralama

Ucuz Kiralık Sup Board için Türkiye’nin her bölgesine bizden destek alabilir bu konuda yardımcı olabiliriz. Türkiye’nin en güzel koylarında bu keyfi yaşamak yani Kiralık İzmir, Datça Sup, Manavgat, Mersin Paddle Sup Board için bizlere ulaşabilirsiniz. En uygun fiyatlarla hem tarihi yerleri, hem harika koyları görmek için Finike, Kumluca, Adrasan, Side, Didim, Kuşadası, Ayvalık, Edremit için whatsapp destek hattından bizlere ulaşabilirsiniz.

KİRALIK PADDLE BOARD DETAYLARI

  • Belirlemiş olduğunuz tarihten en az 2 gün öncesinden Paddle Boardunuzu sipariş veriniz.
  • Sipariş ve Satın alım sonrasında (E-mail, Telefon) aracılığı ile bizlere teslim adresini ve tarihi için ulaşınız.
  • Ürünü yetkili kişiden alır ona teslim edersiniz.
Paddle Board Eğitimi

Tecrübeli eğitmenlerimiz ile dilerseniz özel ders alıp birlikte günlük gezilere çıkabilirsiniz. Böylece Antalya’nın, İzmir’in, Mersin’in, Muğla’nın, Balıkesir’in, Çanakkale’nin nadir eşsiz güzellikleri eşliğinde Sup kullanmayı öğrenebilirsiniz. Bununla birlikte İsterseniz Tandem Board seçeneklerimiz ile sevdikleriniz ile beraber bu keyfi yaşayabilirsiniz. Çeşme, İzmir, Bodrum, Marmaris, Göcek, Datça, Fethiye kiralık paddle board keyfi isteyenler lütfen bizimle iletişime geçsin. İstanbul kiralık stand up paddle için bizlerle iletişime geçin.

Detaylı bilgi için lütfen 05398598595 numaradan ya da Whatsapp destek hattımızdan iletişime geçiniz.